Modern Eğitimin Rotası MER Koleji, 2018 yılında başarılı insanlar ve rol model olacak dünya vatandaşları yetiştirme gayesi ile kurulmuştur.

Kaliteli bir eğitim, başarının anahtarı olarak bize etrafımızdaki dünyayı doğru algılama, doğru kararlar verme ve fırsatlarımızı en iyi şekilde kullanma yeteneğini verir. Eğitim Programımız, küçük sınıflar ve her öğrencinin öz saygısının değerlendiği ve geliştirildiği besleyici bir ortam aracılığıyla bireysel ihtiyaçların karşılanmasına önem verir. Eğitimciler olarak görevimiz, öğrencilerimize kararları aracılığıyla dünyayı daha iyi hale getirme gücü ve bilgeliği vermektir.

Okulumuz yeni fikirlerin doğduğu, yeteneklerin beslendiği ve bilginin genişletildiği ikinci bir ev olma anlayışıyla eğitim verir. Öğrenci ve velilerimizi bize katılmaya ve başarılarımızın sevincini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Evrensel ve ulusal niteliklere uygun, alanında uzman, bilimsel bakış açısına sahip, sevgi, saygı ve hoşgörüyü önemsemiş, eğitim öğretim metotlarını sahada uygulayabilen, ekip çalışmasını önde tutan eğitim kadrosuyla çocuğunuza uygun eğitim standartlarını uygulayan akademik olduğu kadar müzik, sanat, spor, bilim, teknoloji alanlarında da başarılı insanlar yetiştiren öncü bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Türk kültürünün değerlerini dünya insanı mantığıyla bütünleştirebilen, insana, topluma ve doğaya hoşgörü ile bakabilen; sanatı, sporu, müziği seven “Bilgi yüklenmiş değil, beceri edinmiş bireyler” olarak bilim ve teknolojinin ışığında; vatanını, milletini, bayrağını seven geleceğin liderlerini yetiştirmektir.